Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Rudach

Witamy na nowej stronie naszej szkoły

Dzisiaj na tablicy

Zaproszenie !

Rada Rodziców, Samorząd Szkolny, Grono Pedagogiczne oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach serdecznie zapraszają na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w hali gimnastycznej szkoły  w niedzielę 17 grudnia 2017 r. w godzinach od 10.00 do godz. 17.00.  Na godzinę 14.15 zaplanowane są świąteczne występy uczniów klas trzecich szkoły podstawowej  oraz chóru szkolnego. O godz.16.00 uczniowie klas siódmych wystąpią w przedstawieniu jasełkowym "Radość nawrócenia". Wszystkie występy odbędą się na sali gimnastycznej. W czasie kiermaszu będzie możliwość nabycia kartek świątecznych, ozdób świątecznych oraz choinkowych. Smaczne ciasto, aromatyczna kawa i tradycyjny grzaniec przybliżą nam atmosferę nadchodzących Świąt.  Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele charytatywne – chcielibyśmy wesprzeć chorych uczniów naszej szkoły, samorząd uczniowski przygotuje również paczki świąteczne dla osób samotnych i chorych mieszkających w naszej parafii. Rodzice, którzy zadeklarowali chęć upieczenia ciasta, proszeni są o dostarczenie ciasta w niedzielę od godziny 9.00.  Bardzo dziękujemy za wsparcie naszego wspólnego przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy!

PROJEKT "ZMIERZMY RZEKĘ"

Zachęcamy do obejrzenia prezetacji poświęconej projektowi "Zmierzmy rzekę", a dokładnie ze spływu kajakowego, w którym brali udział uczestnicy projektu.

Link do prezentacji.

Nabór na wolne stanowisko pracy - księgowa

Informuję, że w zakładce OGŁOSZENIA/NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY zostało umieszczone ogłoszenie o konkursie na stanowisko Księgowej w wymiarze pół etatu. Ogłoszenie można zobaczyć TUTAJ.

SZKOLENIE DLA RODZICÓW - "WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA"

Zgodnie z zapowiedzią w czwartek 14 grudnia o godz. 17.15 odbędzie sią spotkanie z panią Katarzyna Kudyba - pedagogiem z doświadczeniem zawodowym jako trener w obszarze profilaktyki uzależnień , które  będzie poświęcone korzystaniu przez uczniów z Internetu, komputerów oraz zagrożeń z tym związanych. Zachęcamy rodziców do udziału w spotkaniu. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie. Zgłoszenia można przesłać przy pomocy dziennika elektronicznego, telefonicznie do sekretariatu (32 4103024) lub poprzez dziecko. Po zakończonym spotkaniu  ok. godz. 18.15 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców poświęcone organizacji kiermaszu świątecznego.